دانلود آهنگ سیروان خسروی در سایت دانلود آهنگ و پخش آنلاین تی پلی tplay.ir سیروان خسروی در تابستان 1389 در فیلم سوت پایان نیکی کریمی در حضوری کوتاه در نقش خود ظاهر شد. سیروان، مراحل ساخت دومین آلبوم خود با نام ساعت 9 را از سال 1384 آغاز کرد و بعد از چهار سال آن را در اردیبهشت ماه 1388 منتشر کرد. در اسفند ماه 1388 سیروان خسروی برای اولین بار کنسرت خود را برگزار کرد که با استقبال فوق العاده طرفدارانش مواجه شد.  دانلود آهنگ سیروان خسروی همراه برادرش زانیار خسروی جایگاه خوبی در موسیقی ایران دارند. دانلود آهنگ سیروان خسروی دو آلبوم و چند تک آهنگ موفق منتشر کرده، چند کنسرت خوب داشته و چندین قطعه برای دیگران ساخته که با استقبال مواجه شده است. می خواهم بگویم سیروان حسابی گل کرده. فکر می کنید این یک تبِ گذرا و مقطعی است، سیروان خسروی یا اینکه همینطور در اوج خواهید ماند؟آنچه برای من پیش آمده، پله پله بوده است. فکر می کنم 5 سال است که به عنوان تنظیم کننده در این جایگاه هستم. به عنوان خواننده سیروان خسروی هم اولین آلبومم سال 1384 منتشر شده است. سیروان خسروی آلبوم بعدی هم حدوداً 4 سال پس از آن. مدت زیادی است که من مشغول کار هستم. فاصله ی بین آلبومهایم هم کم نبوده که بگوییم همینجوری برای رفع تکلیف کاری کرده باشم. بنابر این اگر هم اتفاقی افتاده، خودم تصور نمی کنم که تب باشد، دانلود آهنگ سیروان خسروی البته آنقدر هم داغ نیست که اسمش را تب بگذاریم

دانلود آهنگهای سیروان خسروی

متن آهنگ سیروان خسروی

گلچین آهنگ های سیروان خسروی

سیروان ,خسروی ,دانلود ,آهنگ ,سال ,هم ,سیروان خسروی ,دانلود آهنگ ,به عنوان ,است که ,که با ,آهنگ سیروان خسروی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش نصب ، عیب یابی و تعمیر آیفون های تصویری و صوتی تا زنده ایم _ رزمنده ایم sunami بهترین قیمت لپ تاپ آگهی و نیازمندی اینترنتی صنعت برق و مخابرات |برای پس از مرگم.. آموزش تایپوگرافی چهره دانلود اهنگ های غمگین و احساسی عمومی استعلام هزینه ثبت شرکت