دانلود آهنگهای سیروان خسروی حرفای تکراری عشقای کوتاه باز تنهایی ، بسه ادامه ی این راه هر راهی رو میرم رو به یه سرابه خسته از این عشق هایی  دانلود آهنگ سیروان خسروی که مثل یه حبابه ولی تو این دنیا یکی باید باشه که با همه وجودش با من همراه شه تورو نمیشناسم ولی تو همون عشقی که تو قلب من جا شه دانلود آهنگ سیروان خسروی یه روزی میای بی اینکه بخوای سر راه هم قرار میگیریم دستای منو محکم میگیری با همدیگه سمت خورشید میریم یه روزی میای دانلود آهنگ سیروان خسروی یه روزی میای وقتی میبینم داره عمرم میگذرهوقتی خیلی وقت ها تنهایی بهتره وقتی کول بار تجربه میشه پُر از شکست فقط باید به اُمید یه معجزه نشست دانلود آهنگ سیروان خسروی ولی تو این دنیا یکی باید باشه که با همه وجودش با من همراه شه تورو نمیشناسم ولی تو همون عشقی که تو قلب من جا شه یه روزی میای بی اینکه بخوای سر راه هم قرار میگیریم دستای منو محکم میگیری دانلود آهنگ سیروان خسروی با همدیگه سمت خورشید میریم یه روزی میای یه روزی میای

دانلود آهنگهای سیروان خسروی

متن آهنگ سیروان خسروی

گلچین آهنگ های سیروان خسروی

روزی ,تو ,میای ,سیروان ,آهنگ ,یه ,روزی میای ,آهنگ سیروان ,نمیشناسم ولی ,شه تورو نمیشناسم ,ولی تو ,همراه شه تورو نمیشناسم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کمک اندروید گرافیک‌نگار وبلاگ پایه پنجم دبستان آوای الهام شهرستان بوشهر دخترک زلال شهر :) مشاوره تلفنی پیش از زادواج سیستم های مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) ایران روانشناس ادبیات و روانشناسی دانلود فلش کارت حفظ قران طراحی سایت و سئو سایت