دانلود آهنگ سیروان خسروی شکست نفسی می کنید! الان سیروانیسم» به راه افتاده! کلی آهنگ سیروان خسروی تقلبی داریم. در تنظیم شاید اینطور باشد. متأسفانه یا خوشبختانه سه الی چهار سال است که در بسیاری از آهنگهایی که می شنوم، کاملاً می فهمم که کجای آنها از کارهای من کپی یا تقلید شده است. سیروان خسروی این تقلید یا الگوبرداری، خوشحالت می کند یا ناراحت؟ هم خوشحال و هم ناراحت. از اینکه به جایی رسیده ام که دیگران منتظرند تا ببینند من چه کار می کنم، خوشحال می شوم. ولی به هر حال اینکه ببینم از من کپی می کنند، ناراحت کننده است. دانلود آهنگ سیروان خسروی  بعضی از این ها خودشان اقرار می کنند که از سیروان کپی می کنند. بله. سیروان خسروی ولی خیلی زشت است. اصلاً کار قشنگی نیست. پس چندان هم خوشحال نیستی و رضایت نداری. سیروان خسروی من هیچ وقت در زندگی ام نتوانستم تصور کنم که مقلد باشم و به همین دلیل برای من قابل پذیرش نیست که بگویند تو کپی هنرمند دیگری هستی، حتی اگر آن هنرمند مایکل جکسون باشد. اگر تحت عنوان ایده گرفتن» باشد، چطور؟ ایده گرفتن خیلی تفاوت دارد. سیروان خسروی خود من، از دوران کودکی موسیقی های زیادی شنیده ام و سعی کردم موسیقی های خوب گوش کنم. من با اینها بزرگ شده ام و در ذهنم خیلی موسیقی وجود دارد. شاید ناخواسته روی من تأثیر بگذارند و از آنها ایده بگیرم، اما این در ناخودآگاه من است و اینطور نیست. که صرفاً از فلان هنرمند کپی کنم. اینکه یک نفر بیاید و کار دانلود آهنگ سیروان خسروی یا شخص دیگری را تحلیل کند و همان را کپی کند، خیلی بد است، هرچند نمی توانند دقیقاً عین همان کار اصلی را کپی کنند. سیروان خسروی در نهایت مخاطبین می گویند فلانی از دیگری کپی کرده است و این اصلاً جالب نیست.

دانلود آهنگهای سیروان خسروی

متن آهنگ سیروان خسروی

گلچین آهنگ های سیروان خسروی

سیروان ,خسروی ,کار ,خیلی ,ام ,دانلود ,سیروان خسروی ,کپی می ,می کنند ,ام و ,هم خوشحال ,آهنگ سیروان خسروی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تلویزیون سامسونگ دانلود کتاب نظریه های شخصیت شولتز نرم افزار مدیریت مطب وکلینیک رایگان پرشیا دانلود | جدیدترین مرجع دانلود ایران گروه فرهنگی رسانه ای مفاز فروشگاه آنلاین آموزش اسم جدید بچه محله امام رضا (علیه السلام) خرید از بانه